Ekşioğlu Vakfı Başkanını Seçti.

Ekşioğlu Vakfı Seçimleri sonucu yeni başkanı Süleyman Ekşi oldu.

Ekşioğlu Vakfı Başkanını Seçti.
Türkiye’nn en köklü ve kalabalık ailelerinden olan ve ş dünyasında başarılı iş insanları yetiştiren aileleri bünyesinde barındıran Ekşioğlu Vakfı’nda başkanlığa Süleyman Ekşi seçlidi.

Türkiye’nn en köklü ve kalabalık ailelerinden olan ve ş dünyasında başarılı iş insanları yetiştiren aileleri bünyesinde barındıran Ekşioğlu Vakfı’nda başkanlığa Süleyman Ekşi seçildi.

İstanbul’da Ekşioğlu Vakfı merkezinde yapılan genel kurul sonrası toplanan Vakıf Meclis Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerini seçti. Buna göre Ekşioğlu Vakfı Başkanı Aydın Ekşi, görevi Süleyman Ekşi’ye devretti. Ekşioğlu Vakfı Başkanlığı’na seçilen Süleyman Ekşi’nn yönetimi şu isimlerden oluştu;
Süleyman Ekşi Yönetm Kurulu Başkanı, Kemal Ekşi Başkan Vekili, Mustafa Ekşi Başkan Yardımcısı, Serkan Ekşioğlu Genel Sekreter, Galipcan Ekişoğlu Muhasip Üye, Barış Ekşi Veznedar, Aydın Ekşi, Eyüp Ensar Ekşi, Sabahattin Ekşi, Aydın Ekşi, Kasım Ekşi. Ekşioğlu Vakfı Meclis Başkanlığı görevini ise İbrahim Ekşi yürütüyor.

Ekşioğlu Vakfı Başkanı Süleyman Ekşi, önemli görevi devralmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek yönetim kurulu üyeleri le birlikte birlik, sevgi ve kardeşlik bağlarının güçlenmesi, kültürel değerlerin yaşatılması adına çalışmalar yürüteceklerini ifade etti.