sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Türkiye artık başka bir boyuta geçiyor..!


Bu makale 2018-06-25 20:17:42 eklenmiş ve 5189 kez görüntülenmiştir.
Koray Erdemli

 

Seçim sonuçlarından nasıl bahsedebiliriz

Seçimlerin sonuçlarından da tam olarak görülebileceği üzere bundan böyle hükümet sarsılmaz bir güvene sahip. Toplumun beklentileri açısından cumhurbaşkanımız tezi ifade ediyor, diğer adaylar ise antitezi ifade ediyor. Bir evvelki köşe yazımda özel Notla; Cumhurbaşkanımız %53 ve Cumhur İttifakı %53 - %58 bandı arasında Parlamentoda salt çoğunluk sağlanacak yazdım. Nokta atışı olmuş. Halkımız cumhurbaşkanımız yönünde yüksek bir tercihte bulundu ve AK Parti'nin de mecliste çoğunluğu olacak. Türkiye aynı zamanda hem siyasi hem de ticari arenalarda geniş çapta faaliyetler içerisinde devam edecek demektir.

 

Dünya'ya bir demokrasi dersi verildi

Evet bu bir Demokratik devrim; 24 Haziran 2018 Türkiye'den Demokrasi şöleni ile Düyaya bir Demokrasi dersi verildi. Aşırılığı benimsemiş bu tip siyasilerle mücadelenin yolu bundan böylede demokratik alanı genişletmek ile olacaktır. AK Parti siyasi fikir temelinde ve Türkiye genelinde bir parti olmayı başarmıştır. Toplumun gerçeklerini ve dünyanın gerçeklerini siyasi fikir edinmiş bir Partidir.

 

Kadrajı genişletirsek

Bir tarafta; Dün yaptıkları hatanın bugün benzerine düşenleri gördük. Yani kaybedenleri - Sözde Millet İttifakını...

Diğer tarafta ise; Türkiye'nin birlikte dış unsurlara karşı yakın çalışarak mücadeleyi güçlendirenleri gördük. Yani kazananları - Özde Cumhur ittifakını...

Cumhur İttifakında Sayın Bahçeli ve Sayın Destici ittifaka anlam katan önemli sorumluluk üstlenmiştir.

Sonuç olarak: Millet İttifakı Türkiye yönetimini değiştirme ve ülkeyi kalkındırma faaliyetini yürütmesi için gerçekçi bir alternatif olarak görülmemiştir. 24 haziran Millet ittifakının ekarte olmasına yine Millet karar vermiştir.

 

Seçim sonucuna dayalı öncelikli olarak gördüğümüz şu

2002'den bu yana yapacağım dediklerini yapmış demokrasiyi ve özgüveni büyütmüş Cumhurbaşkanına ve Türkiye ve Milleti için başarı hikayesi yazmış ekonomiyi büyütmüş Ak Partiye halkımız bu başarılı karneye DEVAM dedi ve Noktayı koydu.

Bunun karşısında ise 2002'den bu yana başarıları sürekli ters yüz etme çabasında olan vesayet odaklarına ve elde edilmiş birçok kazanımları terse çevirmek isteyen lobilere Halkımız bu manipülasyona TAMAM dedi ve ebedi ekarte etti.

 

Hoşgeldin muasır medeniyet; Ülkemiz çağ atladı

Türkiye'nin nasıl bir zinde güce dönüştüğünü de gördük. 2002'den bugüne kadar Türkiye'ye çağ atlatıldı, Türkiye önemli yol katetti. Yürümeye devam ediyor. Türkiye'nin dünyada geniş bir yer edinmesi artık kaçınılmaz olduğudur. Dış ve iç odaklar buna kendinizi alıştırınız. Tekrar Türkiye’yi anormalleştirmek isteyenler: Geçti Bor'un pazarı sür kervanı Niğde'ye. Yeni Türkiye daha müreffeh ve güçlü bir Türkiye olacak. Değişimin öncüsü Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendidir.

 

Bugünden itibaren yeni sisteme geçiş dönemi fiilen başladı

Bu diğer adıyla İrade, Erdem ve Cesaret ile Güçlü Hükümet Güçlü Meclis Güçlü Türkiye dönemi demektir. Bu seçim sonucu birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Yürütmenin ve yasamanın doğrudan millet tarafından belirleneceği önemli bir seçim oldu. Bu sonuç ile birlikte, sürekli güçlü iktidar ve devamlı istikrar dönemi Türkiye'de başlamış oluyor. Ümit ederim önümüzdeki 5 yıl, ekonomik anlamda, hukuki anlamda ve ülkemizin ihtiyaç duyduğu yapısal reformları dönüşümleri yapabilmek açısından uygun bir zemin ve zaman oluşturur.

Bundan böyle - Süregelmiş manipülasyonlarla spekülatif haberlerle Türkiyeye ilişkin haksızlık yapmamak lazım. Yeniden dengelenme dönemine girdik. Türkiye ile ilgili tereddütler geride kalmalı. Para politikası uluslararası normlarda sürdürülecektir. Türkiye küresel ekonominin önemli bir parçasıdır.

 

 

Koray Erdemli   (25.06.2018)

 

 

 

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.3710 5.3807
€ EURO 6.0755 6.0865
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
A.Ö.L.
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
DÜNYA
Adalet Bakanlığı
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem