sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Neden mi Oyum Recep Tayyip Erdoğan'a


Bu makale 2018-05-06 00:31:41 eklenmiş ve 1485 kez görüntülenmiştir.
Mustafa Ekşi

Neden mi Oyum Recep Tayyip Erdoğan'a 

 

Neden mi sorusuna  Akparti seçmeni  şöyle yanıtlıyordu.

istikrar sürsün, fetöcüler başa gelmesin istiyorum. 

memleketin batmaması, güçlü ekonominin devam etmesi, silah sanayisi ve sağlık argesinin güçlenmesini istiyorum.

cumhuriyet tarihinde görülmediği kadar güçlü üniversiteler, daha mükemmel eğitim sistemi istiyorum.

Recep Tayyip Erdoğan çünkü ülkemizde hiç bir dönem görülmemiş özgürlüklerin devamı için bu gereklidir. 

Recep Tayyip Erdoğan çünkü ülkenin nefes almaya ihtiyacı vardır, terörle mücadele sürsün istiyorum.

Başörtülü bacım yarın ne olacağını düşünmesin, camiye giden din kardeşimin camiye gittiği için başına bir şey gelmesin istiyorum.

Recep tayyip erdoğan çünkü tarihimize sahip çıkılmasını, hiç bir iktidarın yapmadığı restorasyon çalışmalarının devamını ve turizme kazandırılmasını istiyorum.

Recep Tayyip Erdoğan çünkü kürt kardeşim sırf doğduğu millet için ezilmesin, dilini özgürce konuşabilsin istiyorum. 

Daha fazla çatışma, daha fazla savaş istemiyorum. 

Ekonomik istikrar sürsün, üretim ve ihracat bütün gücüyle devam etsin; türkiye katma değer üretmeye devam etsin istiyorum. 

Recep Tayyip Erdoğan; çünkü ülkem buna değer.

Tüm cevaplar gösteriyor ki Recep Tayyip Erdoğan'dan vatandaş çok daha hizmet beklentileri var .Cumhurbaşkanı seçimleri hazırlıkları hızla sürerken tüm partiler tbütün propagandalarını Recep Tayyip Erdoğan üzerinden yapacakları kesin .

Bu seçim propaganlarının uzun yıllardır Türkiye'yi yöneten ve her seçimi kazanan bir lideri yıpratamayacağını anlamaları gerekir. Muhalefet partilerinin . Recep Tayyip Erdoğan gerçek anlamda bu ülkede Millet üzerinde büyük bir etkisi ve güveni olan bir insan olduğunu anlamış olmalarında  fayda vardır .

Muhalefet açısından başarının sırrı yıllardır karşı durdukları rakiplerinin yani Recep Tayyip Erdoğanın taa kendisinde olduğunu anlamakta geç kaldılar .Önümüzdeki seçimlerde hele hele Devlet Bahçelinin Cumhur ittifakı yaptıktan sonra birde buna  Büyük Birlik partisi Başkanı Mustafa Destici'den gelen destekle  Akparti ve CB Erdoğanın bu seçimleri kaybetmesi imkansızdır . Aslında bunu vatandaş biliyor ve sandığa giderken sonucu değiştirmeyecek ama Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı sistemindeki değişiklikle yeni bir tarih yazılacak

Benim acımdan neden mi Recep Tayyip Erdoğan ?

Benim için en önemli faktör  FETÖ ile mücadele  ve yapılan yatırımların sekteye uğramadan RTE 'nin iradesi ile bu yatırımların ekonomide katmadeğere  dönüştürülmesidir .

Bu açıdan baktığımda FETÖ ile alakalı konuda Akparti vekillerinde  hala sorularım ve kuşularım varken bu konuda MHP 'nin daha sağlam durduğunu  düşünüyorum . Lakin Fetö ile mücadele hiçkimse RTE gibi mücadele edemez . Bunun birçok sebepleri var .Bunu başka bir yazımda dile getireceğim.

 

Recep Tayyip Erdoğan 'ın bir mitingte millete sorduğu soru dahi ''Neden mi ?''soruma cevap oluyor .  ''Bunların tek projesi Recep Tayyip Erdoğanı indirmektir .''   Bakın RTE Muhalefete dahi gündemi kendi veriyor ve yönetiyor .

Ve RTE Millete şunu diyor .''Bunları gördüğünüzde sorun .Peki  Erdoğanı indirdiniz ! Sizin projeniz nedir ? Neler yapacaksınız ? ''  Bu ülke insanı bu sorunun karşılığını şuanki muhalefetten alamayacağını biliyor .

24 seçimlerine dediğim gibi en hazır İpolitikacı  Recep Tayyip Erdoğan'dır . Ben şimdiden yeni sistemin İlk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kutlarım .

 

 

 

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.5498 5.5598
€ EURO 6.3900 6.4015
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem