sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

15 CHP milletvekilinin İYİ Parti'ye geçişini nasıl okumalıyız


Bu makale 2018-04-24 18:42:24 eklenmiş ve 2407 kez görüntülenmiştir.
Koray Erdemli

 

 

Amacın, gayenin, hedefin bazen de düşüncesizlikten hatayla yapılan "İYİ" liklerin farkında olmuyoruz. Olsakta kronik olarak beynimiz etik bulmadığı için yadırgıyoruz. Aslında bunlar (CHP-İYİ) ittifakı kendilerine işkence içeren bu faaliyetleri nedeniyle kendilerini boykot ediyorlar ve kamuoyundan ciddi eleştiriler alıyorlar ve almaya devam ediyorlar. Düşünsenize biri (CHP) her fırsatta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sürekli adını sabote ederek tüm ilkelerine aykırı siyaset yapıyor; Diğeri sözde (İYİ) milliyetçilik zırvasıyla vasat iş birliğine tenezzül ve tenezzüh ediyor. Milli duygular ilk etapta ülkeye yapılan doğruları görmekten ve yanlışlardan kaçınmaktan geçer. Eskiler: Al birini vur ötekine derler - doğru söylerler. Maske üzerine maske tutmaz, kaldıkı mevcut maskeleri zaten düştü.

 

Amaç ve gaye şu

Cumhur İttifakının (AKP-MHP ve BBP) adayı olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiyi bir şekilde seçtirmemeye yönelik "Erdoğan Düşmanlığı" bir çalışma ve ittifak yürütülüyor. Bu, ülkeyi düşünmek değildir, bilakis zarar vermektir. Parti liderleri grubunu yanlışa değil doğruya teşvik eder. Sözde İYİ ile yanlış karışmış vaziyette. "Kronik" yenilmelerine "EGO" larını her pahasına böyle tatmin ediyorlar. Şayet niyet öyleyse: Ve elbette öyle; Bu çirkin ve etik olmayan hamle, millet ve seçmen nezdinde kesinlikle kabul görmeyecek. Vahim duygular içerisinde uyguladıkları "İkilem-Senaryosu" ve bunu kabul edip kullananları şiddetle kınıyorum. Zehirli zihniyetler tabikide tasvip edilemez. Kurnazca bir hamle yaptıklarını varsayanların bu sadece kendi içlerinde kaosa ve hüsrana sebep olacak.

 

Sonu nereye varır

Peki bu işin sonunda büyük kazançlar da var dersem? Zira bu çetrefilli (CHP-İYİ) işbirliğiyle muhalefetin ilişkilerini geliştirmesi ve milletin güvenini kazanması mümkün olmayacak. Kendilerine yakışan "en uygun seçim ortamı" yarattılar; Bence "en büyük siyasi hatayı" yaptılar. Hataları tekerrür etmek tarih boyunca bir alışkanlıkları olsa gerek. Ama içlerinde gerçekten samimi olanları, ilkelerini savunanları tenzih ediyorum. Özü kalmamış Partilerin özverileri olmaz ve vaat sözleri tutmaz. O zaman; Bu durum Cumhur ittifakı ve Türkiye için çok güzel bir haber - büyük ilerleme! 24 Haziran seçimlerini tabiri caizse dört gözle sabırsızlıkla bekliyorum. Çünkü bu tip "Siyasi Kaoslar" dan ve ikilem dolu "Hastalıklı Senaryolar" dan Türkiye İnşaAllah kurtulacak.

CHP, SP, HDP, İP'ye ilk önce milletin iradesinde sandıktan cevap gelecek. Ve daha sonra ruhunu bozmaya azmetmiş, evvelce husumete cüret ve cesaret eden halihazırda adı şanı ne olursa olsun işbaşında deşifre olmuş eski "Fetö İttifakı" mihraklara Türkiye'nin milli ve beka davasından cevap gelecek.

 

2002 yılından evvelce gördüğümüz

Genel siyasi laflar üreten değil, icraat yapan siyasiler çok şükür hâlâ görüyoruz. Bu 2002 yılından evvelce gördüğümüz siyasiler için mümkün olmadı. Bırakın bir Bakan olarak - bir Diplomat gibi davranmadılar. Bunu açıkça söylemeliyim. Belki onların bazılarının bir suçu yok, ancak güçlü bir liderin, inisiyatif alarak kabinesini yönlendirme imkanı var. Bunu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başarıyla tamamlıyor. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Bakanlarımız herbiri kendi alanında, yurt içinde basmadıkları toprak, yurt dışında ziyaret etmedikleri ülke neredeyse yok. İyi hazırlanmış ve perde arkasında kalmayan başarılı çalışkan siyasileri fazla ikna etmeye gerek yok.

 

Görünen köy kılavuz istemez

Bir yanda; Ülkenin ulusal odak (emperyalizm) noktasını değiştirmek, ekonomisini geliştirmek, bölgesel komşularda barışı sağlamak ve uluslararası ilişkilere aktif olarak katılmak için 16 yıl harekete geçen bir Hükümet var. Diğer yanda; Bu zamana kadar ve şu anda tüm bunları inşa etme çabası gösteremeyenler, artı hâlâ köstek olan Partiler var. Sanırım daha fazla söze gerek yok. Evet bunları açık ve net söylemeliyiz, ben yine söyledim ve rahatladım.

24 Haziran 2018'de yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

 

 

Koray Erdemli  (24.04.2018)

 

 

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.5498 5.5598
€ EURO 6.3900 6.4015
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem