sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

FETÖ Bittimi !?


Bu makale 2018-03-28 11:15:10 eklenmiş ve 571 kez görüntülenmiştir.
Mustafa Ekşi

 

FETÖ  Bittimi ?

 

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli “Şu an itibarıyla FETÖ tehlikesi tamamen ortadan kaldırılmıştır” diyor. Bu yetmiyor, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, “FETÖ ilemücadele nihayete ermiştir” diye açıklama yapıyor.

Bakan beyi ve Müsteşar beyi dinleyince 15 Temmuz gecesi gözümde canlandı.O gece sokağa çıkıp canları ve malları ile  bugün bu söylemler içinde olan şahısların önünü açtıklarını düşünüyorum..

Evet  sayın Bakan ve sayın Müsteşarın içindeki  Fetullahcı terörle mücadele azmi bitmiştir ama bu terör örgütü söyledikleri gibi bitmemiştir. .Bu şu anlama gelmemelidir; Bu söylemlerle olayın hafife alınması gerektiği hatta  2019 secimleri öncesi Akpartinin bu mücadele de pes ettiği .

FETÖ tehlikesi eskiden çok daha vahimdir. Önümüzdeki süreçte bunu sayın Bakan ve Müsteşar bey anlayacaklardır . Ben bir seçmen olarak sayın Cumhurbaşkanımıza yapılacak en büyük kötülüğün butür açıklamalar olacağını düşünüyorum. Eğer bu tehlike kalmamışsa o zaman herkesin sorduğu soruyu sormakta bende fayda görüyorum..OHAL niye devam ediyor ? Ve ayrıca soruyorum . Bir fetöcü bu söylemi  ileri sürerek fetö bitmiştir. Beni bunla suçlayamazsınız diyebilir mi ?

FETÖ denilen bu örgütün F.Gülen'nin ölmesi dahilinde dahi bitmeyeceği aşikarken bunu sayın bakanın ve müsteşarının hangi amaçla söylediğini anlamakta zorlanıyorum .

Almanya'nın dış istihbarat teşkilatı Federal Haberalma Servisi'nin (BND) Başkanı Bruno Kahl, Türkiye'deki darbe girişiminden Gülen yapılanmasının sorumlu olduğundan şüphe ettiğini söyledi.

Bunu söyleyen Bruno Kohl şimdi ne desin ? 

Büyük hata yapılmıştır . Bu söylemler direk fetö 'nün elini kuvetlendirir . Sonra şu soruyu sormakta fayda görüyorum sayın Bakana .İçişleri bakanlığının kırmızı listesindeki aranan kaç tane fetö üyesi yakalanmıştır? Benim bildiği hemen hemen hepsi yurtdışına kaçmıştır ve yapılanmalarını orda devam etirmektedir .

Sayın Bakan ve Müsteşar bey muhakkak iyi bilgilendirilmelidir . Ve butür populist söylemlerden uzak durmalılar. Fetö uzun zaman bu ülke gündeminden çıkamaz çünki gazi olarak  madalya taktığınız subay daha sonra kendisinin fetö'cü olduğunu bilekis  itritafcı olarak bildirmiştir.

FETÖ bittiyse PKK hayli hayli bişmiştir değil mi sayın Bakanım !?

 

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.7794 5.7898
€ EURO 6.6943 6.7064
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem