sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Türk Düşmanlığı !


Bu makale 2018-02-27 14:48:24 eklenmiş ve 789 kez görüntülenmiştir.
Mustafa Ekşi

Avrupa'daki Türk düşmanlığı yeni bir olguymuş gibibazılarının bak o teröristi bize vermediler hani hukuk vardı lafyalarına gülüyorum . Biz gerçektensaf ve temiz bir milletiz .Savaşmayı dahi hak hukuk ve manevi değerlerimiz için yaparız .Yani savaşacağımız insanın malına mülküne ülkesinin tabi yenginliklerinebakmayız en azından bu gerçeği biliyoruz ve bugünlerde geçmişte parçalanan Osmanlı coğrafyasındaki enerji savaşlarını görüyoruz.

Avrupa Türk dendimi olaya şöyle bakar .  Bunlar Müslüman ve bu müslümanlar İstanbulu elimizden aldılar tabiki daha öncesi bu müslümanlar Kudüsü bizden kopardılar Bu tarihsel gerçek asla Avrupalı ırkcı beyinlerden silinmedi. 

Bugün Almanya'dayaşanan  ırkcılığın temeli dahi buna dayanır .İngilizlerin devlet adamlarının 1.Dünya savaşı  sırasında Türkler insan değildir söylemleri hala hafızalarda .

Modern çağda ne değişmiştir ?

Değişen birşey yoktur . Geçmişte hiristiyan avrupa bizzat Türklerle daha çok birebir savaşırken şimdi araya taşeronlar koydu . Bu taşeronlar karşımıza  malesef müslüman isimleri ile çıkıyorlar Yılların çalışmaları ile yetiştirdikleri adamları içimize salıyor ve onların çıkardığı fitne ile ortalık kan revan içinde kalıyor .

Tüm bu oyuna karşı duran şuan Türk Milletidir oyun okadar açık ve nettirki ''benim teröristim'' iyidir söylemi ile Türkiye üzerlerindeki emeller son bulmayacaktır .

Peki Türk Düşmanlığına karşı biz ne yapabiliriz .Doğruları gerçekleri nasıl insanlara taşıyabiliriz . Bu konuda enazından Berlin de sıkıntılıyız . Tüm bu sürece vakıf konuları muhatıbıyla muzakare edebilecek kalifeyeli insan sayımız çok az . Devletin bir ara kalfiyeli eleman yetiştirdiği sandığımız profillerin %90 FETÖ çıktı yani onlarda aslında Türk düşmanlarına hizmet eden mankurtlarmış.

Peki ümitsizlik bize yakışırmı ? Asla !  Biliyoruz ki biz Türkler asla pes etmeyiz .Bir ölür 1000 diriliz kelamı içeriği anadolu topraklarında can bulmuştur . Bitti denildiği anda başlamıştır .

Burda yapılması gereken tek şey vatan cehpesinde buluşmak ülkeyi ileriye taşıcak gençlerle meşgul olmak ve samimiyetimizi sorgulatmamak . Bugün Berlin Büyükelçiliğine yapılan boyalı saldırıyı haberler de okuyunca böyle bir yazı yazmak geldi içimden.

Asla pes etmek yok  Türk düşman olanlar gün gelecek taşeronların ipini  çekecek ve bu milletle  mertce yüzleşecek .Ogüne kadar dik durmak gerek diklenmeden .

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.7794 5.7898
€ EURO 6.6943 6.7064
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem