sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Deniz Yücel 'in serbest bırakılması FETÖ tertibi olabilir mi?


Bu makale 2018-02-19 17:20:18 eklenmiş ve 751 kez görüntülenmiştir.
Mustafa Ekşi

Deniz Yücel 'in serbest bırakılmasında FETÖ tertibi olabilir mi?

 

Evet  kulağıma hadi canım sende  diyenleri duyar gibiyim ! 

Nerden başlasak  diye düşündüm ve Türkiye'nin 3 vatandaşının casusluk iddiaları tutuklanma mevzusu başlayalım. . 2014 yılında daha Deniz Yücel sıradan bir gazeteci sıfatıyla çalışırken , Almanya'da üç Türk casusluktan tutuklandı .Bunlariı isimleri haber merkezlerine düştü .Alman savcı tutuklananların 5 yıl hapsini istiyordu nihayetin de 1 yıl süren mahkeme ve tutukluluktan sonra sanıklar serbest kaldı . Lakin o arada Türkiye'de güvenlik güçleri buna kısas yapar gibi Deniz Yücel ve insan hakları savunucusu Almanya ekibinden tutuklamalar yaptı ,Alman aktivist 5 ay tutuklu kaldı ve  sonra serbet kalırken Deniz Yücel bir yıla yakın silivri cezaevinde tutuklu kaldı  peki Deniz Yücel  neden tutuklanmıştı ? Ve neden bir sabah aniden serbest bırakıldı ?

 

Serbest bırakılmasının kime ne kadar zarar verebileceğini  düşebiliyoruz .Bu konuda kesin net olarak konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan en ön sırada.Fetö'nün de tam istediği gibi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan ne demişti ?
Erdoğan: ''Deniz Yücel ben bu makamda olduğum sürece asla iade edilmeyecek'' demiştir.

Peki ne olmuştuda Deniz Yücel'in dahi beklemediği serbest bırakılma olayı yaşanmıştı! 

Savcılık bu zamanlamayı yani Almanya Başbakanı Merkel ve Başbakan Binali Yıldırım görüşmesi hemen sonrası yapması, Başbakan Binali Yıldırımın bu tahliye'yi Münih güvenlik konferansında duyması tam bir şok yaşatmıştır . 

Cumhurbaşkanının bu konuda  sessiz kalması hayra elamet değil . Beklenmedik bir anda savcının talebi ile serbet kalan Deniz Yücel Almanya'da bir kahraman gibi karşılanırken başka bir soru ile Başbakan Merkel hangi pazarliğı yaptı sorusu 

Sonuç olarak Başbakan Binali Yıldırım 'ın mahkemeler kararlarından bahsettiği basın toplantısından 24 saat geçmeden bırakılma süreci Türk hukuk sistemine darbedir.

Başbakan Merkel kamuoyunda pazarlık yaptığı kanısı yaratıldı burdan hem Merkel zarar gördü hemde Akparti .Türkiye'de hukuk olmadığı algısı ortaya cıkarıldı .Bunu kullannan Alman TV 'lerini ve Can Dündarın yayınları yanı sıra bütün FETÖ yayın organlarında göreblliriz.Algı oprasyonu onlar açısından başarılı geçmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın kesin puntolarla konuştuğu Deniz Yücel davası , onun bulunduğu makamına ve  güvenilirliğine bir darbedir. 

Kısacası  Türkiye'de FETÖ 'nün sinsi çalışmalarına benzeyen bu olay .Yarın Deniz Yüceli serbet bırakan Savcı ve hukukcuların tutuklanmasına kadar giderse şaşırmayalım .

Malesef Türkiye 15 Temmuz 2016  öncesi ve sonrası FETÖ tehlikesini sinsi oyunları ile bize hep acaba dedirtecektir..

https://www.youtube.com/watch?v=Bi_qFieRsmc  (Cumhurbaşkanı Erdoğanın sözünün kaynak adresi )

 

 

 

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.7794 5.7898
€ EURO 6.6943 6.7064
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem