sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

ZİHİN KONTROLÜ


Bu makale 2018-02-14 10:47:05 eklenmiş ve 365 kez görüntülenmiştir.
Mustafa Ekşi

 

ZİHİN KONTROLÜ

 

Evet zihin kontrolu  hani halk tabiri ile ''BEYNİ YIKANMIŞ''   son günler de bu kavramı sıkca duyacağız hatta önümüzdeki 20 yıl içinde ''ZİHİN KONTROLÜ''  denilen tekniğin insanlar üzerinde öyle bir etki yapacakki  önümüzdek neslin cinsin değişeceğini göreceğiz . 

İlginç olan Davos 2018 'de bu mevzunun  profesörler tarafından seminer olarak verilmesidir. Gelecek nesli hazırlama alt yapıları bugünden oluşturma çabaları . Bakın bunu şöyle anlatmakta fayda var . Gelecek nesil nasıl bir cins olacağını  taş devrinden bugüne gelen insanoğlunun akıllı telefon bağımlılığına ordan kontrol altına alınmış beyinler göreceğiz. 

Zihin kontrolü  tekniğinde dünya'da  Çin ve İsrail başı çekmektedir. Bu konuda çalışmalar yapan  bu ülkeler dünya üzerindeki hegomonyasını kuracaktır . Sonuç olarak belkide  düşünen insan neslinin sonuna geliyoruz . Önümüzdeki nesil küçük bir zümrenin frmaları tarafından yönlendilen insanlar olacaktır .

Kök hücresi ve bilgi tranferinin ışık hızı ile yapılabildiği  bu zamanın ileri evresidir, zihin kontrolü .Bu ayrıca bir devrim olacaktır bazı zümreler için .Peki biz buna karşı durabilecekmiyiz ?

Biokimyasal çalışmaları gösteriyorki beyin dalgalarından insanın önceden çözülmesi ve ona hakim olma imaknı var . Bu çalışmaları engelleme olamayacaktır  cünki bugüne kadar çalışmaları engelleyebildikmi ?

Şuan elinde akıll telefonu olmayan yok  varın ordan düşünün  .

Zihni kontrol altına alınmış insanların varlığını hergün etrafımızda görüyoruz. Zihin kontrolü ülkelerin gizli servislerinin ilgi alanına girmiş olması gelecek yüzyılda  savaş metodlarınında değişeceğini düşünüyorum .

Zihin kontrolü metodları arasında MK ultra projesi ve diğeri Monarch projesidir.  MK Ultra projesnin Nazi toplama kamplarında  Josef Mengele 'dir.  SS subayı olan Mengele çocuklar üzerinde çalışmalar  yapmıştır . Mengele özellikle  ikizler üzerinde çalışmayı tercih etmştir. Nazi bilim adamları  Almanyan ya savaşta yenildikten sonra binlercesi güney amerikaya gönderildi ve orada çalışmalara devam etmiştir bu projenin CIA tarafından Monarch çalışması olarak devam etmiştir. 

Modern manada bu çalışmaları  Çin ve İsrail  İnsan Beynindeki şifreleri kırmaya ulaşmış olduğu söylenmektedir.  

Türkiye  bu konuda nasıl çalışmalar yapılıyor  bilemiyorum lakn bu konuda boş durmamak gerekir.

 

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.7794 5.7898
€ EURO 6.6943 6.7064
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem