sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Z-23 TV 'den haberdar mısınız ?


Bu makale 2017-12-11 17:40:06 eklenmiş ve 617 kez görüntülenmiştir.
Mustafa Ekşi

 

 

 

Almanya'da hep kötü haberler duymaktan sıkılanlara güzel bir haber . Türklere ait bir TV yayını hayata geçti. İsmi Z-23 TV   . Almanca yayın yapan Z-23 TV IP  olarak akıllı TV'lerde ve İnternet yayıncılığı yapmakta . Z-23 TV  ilkeleri olarak sizlere sunacağım bilgiler dahilinde  Almanya'da yaşayan bir Türk olarak bu meselenin hayati önem taşıdığını ve bunun anlaşılmasını istiyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Almanya‘daki Türkler tarafından kurulmuş ve Almanca yayın yapan ilk Türk televizyonu. ... Almanca konuşulan ülkeler ve bu ülkelerde yaşayan Türkler arasında bir köprü vazifesi görecektir. ... din, mezhep ve görüş farklılıklarını gözetmeksizin tüm Türk ve Alman vatandaşları- na hitap etmektedir. ... mevcut TV kanalları ile ne içerik nede ekonomik olarak rekabet etmeksizin Almanyalı Türklere alternatif haber kaynağı olmanın yanı sıra çok yönlü, zengin içerikli, kaliteli, bilgilendirici ve eğlenceli programlar sunmaktadır. ... Avrupa değerleri ile çatışmadan ortak değerler çerçevesinde birlikte yaşamı ve karşılıklı anlayış kültürünü güçlendirmektedir. ... belirlediği yeni ve çağdaş „Almanyalı Türkler“ kimliği ile izleyicilerinde daha fazla bağlılık, özgüven ve aidiyet bilinci oluşmasını sağlamayı amaçlamaktadır. ... Avrupalı Türkler tarafından Avrupalı Türkler ve Almanlar için yayınlanmaktadır. Birlikte yaşadığımız toplumu çok iyi tanımanın avantajı ile ihtiyaç ve talepleri çok iyi görüyor ve buna göre programlar üretiyoruz. ... Uluslararası gelişmelere ilişkin yaptığı haberler ve programlar ile gelişmelerin doğru anlaşılmasına katkı sağlamakla birlikte Almanya ile toplumumuzun entegre sürecini destekleyerek toplumumuzun Almanya ile bağlarını güçlendirir ve yayınları ile sosyal gelişmelere karşı duyarlılığı artırır, Almanya'daki gelişmelere aktif katılımı destekler. ... doğru dili yakalamak. Entegrasyon sürecinde sadece bizlere sunulan tekliflere razı gelmeyerek, bu süreçte teklifler ve öneriler de sunarak etkin rol üstlenmektedir. ...sadece Alman basın yasasına tabidir ve tam bağımsızdır.

 

Bu bilgiler ışığında sesinizin ulaşamadığı yerlere bu TV kanalı ile ulaşmak mümkün .Ciddiye alınmak için 55 yıldır yapılmayan çalışmalara hız vermek gerekiyor .Bakın Almanya'ya gelenler memlekete geri çinko tabutlarla  dönüyor . Birinci nesil üstüne düşeni yaptığını düşünüyorum çalıştılar ,çabaladılar ve insanların dinlerini kültürlerini unutmamaları için mücadele verdiler .Bu mücadelenin 2. sahfası ise bilişim ve medya olmalı .Arkadaşlar eğer Medyanız güçlü ise okadar varsınız. Bu mesele küçük bir mesele değildir. Mesele büyük olunca vizyon sahibi iş adamlarından ricamdır bu konuda duyarlılıklarını bekler oluyoruz. Medya ve Bilişim  konularında atağa geçmeliyiz. Gençlerimiz bu konuda yetiştirmeliyiz. Bunun için imkanlar var. Almanya'daki Türkler çıtayı  yükseltmeli lüzümsüz  kimseyle kısır kavgalara girmeden 3 milyon göçmenin hepsini  kuçaklayarak ortak hareket etmeliyiz .

Bu duygular ışığından bu TV' nin çalışmalarını ortaklaşa yapalım .Ben bu sorumluluğu yüklendim . Amacım burdaki Türk ve göçmen toplumuna doğruları ulaştırmak bunu yaparken köklermizi geçmişimizi inkar etmeden üstüne koyarak geleceğe yürümeliyiz.

 

'UNUTMAYIN GÜNDEMİ BELİRLEYENLER . MEDYA'YI KULLANIR .'

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.7794 5.7898
€ EURO 6.6943 6.7064
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem