sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Türkiye üzerinde hiçkimse spekülasyon yapmasın


Bu makale 2017-09-15 10:54:19 eklenmiş ve 999 kez görüntülenmiştir.
Koray Erdemli

 

Hiçbir şeyin tesadüf olmadığı gibi Türk bekası da tesadüf değil ki varlığımız tesadüflere kalacaktır. Türkiye bağımsızlığını korumak zorunda. Bir Devlet, milletinin siyasi teşkilatlanmasıdır. Hükümetler de icrat mercihidir. Türkiye'ye yönelik dış destekli bilinçli, sistematik bir kampanya sürekli gündemde. Karanlık çevrelerin telaşı oldukca dikkat çekici.

Almanyadaki seçim süreci

Almanya 2017 seçim arifesinde; İlgi, ihtiyaç ve niteliklerine göre kendilerini etkileyen konularla ilgili, örneğin almanyadaki yerel siyaset, güvenlik ya da şehir planlaması gibi konularda Türkiye ile ilgili oldukları kadar aktif değiller. Strateji dahilinde Emperyalizmle mücadele eden Mustafa Kemal'in Cumhuriyeti'ne, AKP iktidarına hükümete diz çöktürmek istedikleri aşikar. Siyasi silah olarak ucube düşünce ve telkinle izledikleri Türkiye politikaları samimiyetten uzak. AB'nin ve tabiiki Almanya'nın ağırlıklı sorumsuz tavırlarıyla anlaşmanın devamından ve kalıcı bir uzlaşmadan söz edilemez. Bütün dikkatlar Türkiye'ye çevrilmiş, Türkiye temalı, Türkiye odaklı. Türkiye'ye saldırmanın ve saldırtmanın şartlarını oluşturmaları dostlukla bağdaşmamakta. İlişkiler düzeltilmek isteniyorsa buna kesinkes son vermeliler. Aksi takdirde eski ilişkiler varolamaz. Makul delillerle siyasi ayakla birlikte, bunların tüm aktif planlayıcıları, sessiz katılımcıları hepsi tek tek isim isim deşifre oldular. Her şey ortada. Bu dönemde görüş derinliği ve ortak akıl vazgeçilmez önemdedir. Herkes adalet müessesesi yapmalı, sonuna kadar bu karanlık odakların karşısında yer alınmalıdır, yoksa vebal herkesin üzerinde olacaktır. Bunlar gözümüzden kaçmamalı.

Mesajım nedir…?

Teröristlerle düşüp kalkanlar skandal açıklamalarıyla Türkiye'yi alt edemeyince şantaja yöneldiler. Biraz utanmaları varsa, yoldan dönmenin çarelerini aramalılar.

Zafer kimin olacak...?

Kültürün ve medeniyetin beşiği Türkiye'ye selâm olsun. Türkiye'nin aziz milletinin hükümete ve devlete desteği tam olmalıdır. Zafer bizim, Türkiye'nin olacaktır.

Bu durum sürekli yaşandı

Yaşanılan olumsuz olaylardan elde edilen tecrübelerin, AB ve ABD'ye herhangi bir sonuç üretmediği, 15 Temmuz 2016 sonrasındaki tutumlarıyla bir kez daha ortaya çıkmıştır. Türkiye'yi bu tip küfeye koyarak hareket etmiş olmaları kabul edilemez bir davranıştır. Bunların hangi saiklerden kaynaklandığı Türkiye ve kamuoyu tarafınca çok iyi biliniyor. Bu tür hareketlere her fırsatta kelime artistliği ile eş zamanlı Türkiye karşıtlığı ve siyasilerine hakarete tevessül etmekten geri durmadılar. Aynı durum bu odaklarla başka tarihler içerisinde de sürekli yaşandı.

Tavizsiz tepki

Ülkemize kara çalanlardan haksızlık yapanlardan alacaklıyız. Değil bu dünyada, Mahkem-i Kübra'da bile hesaplaşacağız. Toprak olsak yine peşinizdeyiz, yakalarınızdan tutacağız. Kelimelerini yüreklere batırıp vicdanlara saplayanlarla; cümlelerini silah gibi kullanıp bozgunculuğa heves edenlerle hesabımız mahşere kadardır.

Türkiye'ye, Recep Tayyip Erdoğan'a, AKP hükümetine ve siyasilerine laf sokuşturmaya, parmak sallamaya çalışanlara bir baksanız arı gibiler, sanki ağızlarından bal damlıyor, ama kuyruklarında da zehir. Nasıl iştir, anlamak, anlam vermek mümkün değil?

İbni Sina derki: "Zaman acıları unutturur, intikam duygusunu söndürür, öfkeleri yatıştırır, kinleri boğar, geçmişi unutturur." Ama bizler unutmadık.

Yusuf Has Hacib'in; "Sabır erenlerin tavrı, sabırlı ol. Sabreden insan göğe bile bulur yolu" sözü aklımdadır. Ama sabrın da bir sınırı vardır. Bizler sizler gibi hasta değiliz, sadece haysiyetliyiz. Bu haya ve hakikattir. Ucuza ağırlık, küçüğe azizlik, değersize anlayış olmaz.

Türkiye, değerlerinden, ilkelerinden ve aziz milletimizin yiğitliğinden cesaret alarak hedefleri doğrultusunda ilerlemeyi sürdürecektir.

Konuyu lafı dolandırmadan kısa ve öz: Anadolu insanının iman, şehadet, vatan, ayrılık, hüzün ve tevekkül duygularını ifade eden 80 milyon millet evladının namusu size teslimdi Türkiye'ye yaptıklarınızla bu hain örgütler (FETÖ, PKK/PDY, DHKP-C, DEAŞ) gayri sorumlu dış ülkeler ve yandaşlarının yedikleri aş, içtikleri su burunlarından gelsin.

Cümlenizi Allah islâh etsin.

 

Koray Erdemli (15.09.2017)

 

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.7794 5.7898
€ EURO 6.6943 6.7064
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem