sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Tarih 15 Temmuz 2016 yazıyordu…


Bu makale 2017-07-15 07:09:25 eklenmiş ve 1276 kez görüntülenmiştir.
Koray Erdemli

 

Baskın basanındır mantığı

Günün hassasiyetine binaen 15 Temmuz 2016'yı unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız.

17-25 Aralık'tan sonra bu yapının (FETÖ) terör örgütü olduğu ortaya çıkmıştır. Türkiye'nin aleyhine algı oluşturmak için FETÖ, PKK/PDY ve DHKP-C terör cephesinde buluşanların hedefi Türkiye'de kriz ve kaos ortamı oluşturmak. 2019'da yapılacak seçimde yine bu terör cephesi içindekiler aktiv yer alacaktır. Örgüte kaynak sağlayan çok fazla şirket var. Çok ciddi paralar harcayarak Türkiye'nin aleyhinde kampanyalar yürütüyorlar. Bunu öyle bir dezenformasyonla Batı dünyasına bildiriyorlar ki, Batı dünyası da alıyor onunla Türk siyasilerin önüne geliyor. (Örneğin: Avrupa kurumlarının ve organlarının Türkiye aleyhinde yaptığı çalışmalardan Türk siyasetçileri ve halkı oldukca rahatsız. Şu anda Türkiye Almanya ilişkilerinde olduğu gibi… Türkiye Almanya'yla ilişkilerini geliştirmeye devam edecektir, sorunun çözülmesi için diyaloglar sürüyor). Maalesef aramızda gözleriyle görmeyenler, kulaklarıyla duymayanlar, gönülleriyle hissetmeyenler bulunuyor. Kırsaldaki vatandaşımıza sor o bile biliyor… Bu ettiğimiz vahim tecrübe bizim için ders niteliğinde olmuştur ve bize sınıf atlatmıştır.

İsteyerek veya istemeyerek Terör cephesinde buluşanlar ve sempatizanları; Size söylüyorum: Siz hâlâ "Baskın basanındır" mantığıyla kendinizi haklı çıkartmaya çalışıyorsunuz. Üstelik yanlış bilgilerle, acemice senaryolarla... Madem herkes her fırsatta 'adamlıktan-insanlıktan' söz ediyor, o zaman doğruları konuşalım. Kendinize evvela bu sorumluluğu yükleyin.

 

Ortada bir gerçeklik var

Bilerek mi, bilmeyerek mi bilmiyorum ama ihanete düşenler; Sizler ucuz ekipmanlarsınız, hâlâ yönlendiriliyorsunuz ve istismar ediliyorsunuz! Uyanın artık. Sizde vatan millet sevgisi yok mu? Çok tuhaf bir yere gidiyorsunuz. Üslup diye bir şey yok mu? Saygı diye bir şey yok mu? Hiç mi bu vatanın ekmeğini yiyip, suyunu içmediniz. 'Nankörler' - Sizlere sesleniyorum ülkemize bakarken siyasi şerefsizlerin penceresinden bakmamalısınız. Ne yazıkki Rabbimizin göğsünüze yerleştirdiği vicdan penceresinden, merhamet penceresinden de bakamıyorsunuz. Tabii ki objektif olamıyorsunuz. Bizim gördüğümüz gibi görseniz inanıyorum ki bu serzenişleri o alçaklara, hainlere yapardınız. Haddinizi bilin; Acilen kendinize gelin - Ama nafile!

Konuya ilişkin sizin yükümlülüğünüz, hayatınızda aldatıcı veya yanıltıcı ifadelere yer vermemek olmalı. Ortada bir gerçeklik var. Bu gerçekliğin esas yönünün ortaya çıkması lazım. Burada farklı bir oyun oynanıyor. Bu ölçekte ikbal devşirmeye çalışanların en bariz yansımalarıdır. Bir bağlayıcılığı yoktur, siyasi niteliktedir. Siyasal hesapları ve hedefleri olan gayri samimi terör cephesinde buluşan bazı İnsanlar tutukluluk davasının mahkemenin keyfini sürüyorlar ve sürecekler. Bu haysiyetsizlerin şu an bütün finans kaynakları ve kökleri kurutulmuş durumda.

 

Nursuzlara odaklanmamalı

Bugün itibarıyla milli duygularla, ay-yıldızımızı düşünerek önümüzdeki güzel günleri (2023 ve ilerisini) beklememiz gerektiğine inanıyorum. Benim özellikle bir ricam da şudur, gerçekten sizler gerek hükümetimizle gerek şahsınızla, ne konuşuyorsam, aynı şeyi konuşmak zorunda değilsiniz ama bir şeyi özellikle rica ediyorum. O da şudur: Türk vatandaşı olarak ülkemizin ve milletimizin menfaatinin olduğu yerde bana göre diğerleri teferruattır. Buna dikkat etmemiz lazım. Zavallılar üzerinden kurulan tezgah aziz milletimizin feraseti sayesinde 15 Temmuz 2016'da amacına ulaşamadı akim kaldı. Genetiği değişmiş bu rezillerin ne oldukları ve kim oldukları, milletimiz ve camiamız tarafından bugün daha görünür hâle gelmiştir. 15 Temmuz 2016 gecesi sadece dehşete değil, kanlı hain darbe teşebbüsüne değil, aynı zamanda bir vahşete şahit olduk. Cenab-ı Hak bir daha bizi böyle kötülükle, böyle bir vahşetle asla karşılaştırmasın.

Akıl ve ahlakını kaybetmiş Atatürk'ün misyonundan ve çizgisinden çıkan nursuzlar, dün komünistlerle bugün bölücülerle kol kola yürüyorlar. Bunlar topluma isyan çağrısı yaparak bir anarşizm sunmaktadır, tahriklere kapılmayın bunun adı faşizmdir. En büyük tahribat bu zaten. Bu nursuzlara odaklanmayınız. Bizlerin Modern çağın kurucu ideolojisi milliyetçiliği, Türkiye Cumhuriyeti'nin temeli yapan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ten devraldığını anımsatıyorum. Onun kurduğu devleti ebed'i müddet yaşatmak en şerefli görevimizdir. Bu görev sözde Atatürkçülük ile kendilerini kamuflaj edenlere rezerve edilemez, onların haddi değil. Bu düzenbazların asıl duruşu belli. Hadi oradan sizi kepazeler. O kadar canımız gitti. Buna rağmen devlet, millet, hükümet düşmanı siz adiler hâlâ darbe sevdalısı pislikler elinizi avucunuzu oğuşturabildiniz. Bizler heryerde sizlerin kim olduğunuzu biliyoruz.

 

Türkiye'ye karşı sorumluluğumuz var

Benim bir Türk İşadamı olarak, hepimizin birer Türk vatandaşı olarak, Türkiye'ye karşı Şehitlerimize ve Gazilerimize karşı sorumluluğumuz var, vefa borcumuz var. Türkiye'nin geleceğine güveniyorum. Ülkeler siyasetçileriyle ve yaptıklarıyla marka olurlar. Mevcut meşru hükümet (AKP) Türkiye'yi tabiri caizse böyle bir marka yaptığı ve yarattığı için teşekkür ediyorum. Kendilerinden helâllik istemeliyiz. Bunlar bizim için önemli şeyler. Hiçbir meşru hükümet, gayri meşru ilan edilemez, vatandaşın sandıkta verdiği yüzde %52 oyunu yok sayıyorlar. Yaratmış olunan yeni Türkiye ile dünya markası Türkiye ile iftihar etmek her Türk vatandaşının hakkıdır. Türkiye'den çıkmış büyük siyasetçilerin, bir Dünya markası olan Türkiye'nin yok olmasına elbette göz yumamayız. Aziz Milletimiz buna izin vermez, vermedi ve sonsuza dek vermeyecektir. Güzel ülkemiz ve güzel insanları, Allah yâr ve yardımcımız olsun Rabbimize emanet olun.

15 Temmuz kanlı hain darbe girişiminin akim bırakılmasının yıldönümü vesilesiyle ve tüm Şehitlerimizi anmak üzere… Huzurlarınızda minnet ve saygıyla eğiliyor, merhum vatandaşlarımızı Rahmetle anıyorum. Bütün Şehitlerimize ve Gazilerimize Saygıyla... Yine kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyiz.

 

Hakkınızı helâl edin. Bizlerden helâl olsun.

 

 

Koray Erdemli  (15.07.2017)

 

 

                                                                                              

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.7794 5.7898
€ EURO 6.6943 6.7064
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem