sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Almanya'da yeni bir din mi doğuyor ?


Bu makale 2017-06-17 17:13:24 eklenmiş ve 531 kez görüntülenmiştir.
Mustafa Ekşi

Almanya'da yeni bir din mi doğuyor ?

Almanya uzun yıllardır ,Türklere karşı sürdürdüğü provokatif politik eylemlerine  yenisi ekledi.
Aslında uzun zamandır ara verdiği ‘‘İslam’i‘‘ provokasyon eylemleri Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerinden yapıyordu.  Son zamanlarda karşı Erdoğan  söyleminin burdaki Türkleri daha çok birleştirdiği görüldü. Alınan referandum sonuçları eylem planını değiştirdi.

FETÖ ‚nün siyasi ve tanıtım ağının güçlü olduğu Almanya’da  gölge oyunlarını  tezgahlaması sahneleniyor son zamanlarda .

Evet dialog  adına  ‚‘‘İslam‘‘ reforme yani defermasyon  çalışmaları görülüyor .

Almanya  Dinler adına demokratik bir ülke olduğunu aslında akılcı bir şekilde dünya’ya lanse ederken  bunu hoşgörü ve dialog adına yaptığını gösteriyordu. İslamın adına Almanya’da çalışan radikal örgütlenmelere izin veren Almanya uzun yıllar Türkiye karşıtı dini cemaatlere yataklık etmiştir.Örneğin Cemalletin  Kaplancılar  hertürlü eylemini ve yapılanmasını Almanya’da yapmıştır .Selefiler hala hazırda yapılanmalarını Almanya’da sürdürmektedir.Tabiki Fetö yapılanması Almanya’da şuan güçünü  Türkiye üzerine tatbik etmektedir .

Fetö yaptığı çalışmalarda İslam dinini  Almanya’da resmi temsilcisi gibi görülmesi  bunun son zamanlarda bariz desteklernmesi manidardır.‘‘Haus One‘‘ dinler arası dialog adına yapılan ibadethaneler(Kilise,Sinagog,Cami)  Cami ayağının Forum Dialog ‚a verilmesi Avrupa fonlarının bunları desteklemesi buna önemli bir örnektir. Berlin’de terör olayları sonrası kilisede resmi törene çağrılan imam Forum Dialog  imamıdır.

Bütün bunlar böyleyken  Berlin’de yeni bir olay hasıl oldu  evet nur topu gibi bir cami‘miz oldu üstelik gGmbH .Yani  savcılık ve vergi diaresi onaylı dialog  adına kurulan kurucusu ise  Almanya‘da  Fetullah Gülenin avukatlığını yapmış  olduğu söylenen Seyran Ateş Hanım.

Dün büyük bir basın ordusu ile Almanya’ya tanıtıldı . Davetliler arasında en ilginç figur ise eskiden Neukölln  ilçesi  belediye başkanı SPD ‚li Heinz Buschkowsky ve yeni belediye başkanı yine SPD’li Dr. Franziska Giffey oldu .

Avukat Seyran Ateş islami ritüelleri kullanırken reformist bir hava ile Almanya’ya yeni bir din anlayışımı kazandırdı ?

 


 

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.7794 5.7898
€ EURO 6.6943 6.7064
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem