sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Zor dostum zor


Bu makale 2016-12-27 03:51:41 eklenmiş ve 11048 kez görüntülenmiştir.
İrfan Söyler

İnsanların kaç kuruş ettiği zor günlerde belli olur. Düşmanlarımız kuruşun üçüne beşine bakmadan yıllardır kendilerine layık insanları hizaya sokmuşlar. Ortak payda olarak Türkiye düşmanlığını belirleyip tek tip beyin yapısı ile farklı görüşlerde olduklarına da inandırmışlar.
Kimisine kuruş menfaat vermeden senin inancın bu diyerek ince eleyip sık dokumuşlar. Münbit Anadolu topraklarının kültürel genetiği ile yüz küsür senedir oynamışla oynamışlar.
Ben de boşu boşuna “ Neden bizim memlekette bu kadar hain çıkıyor” diye dertlenir olmuşum. Halbuki onlar bıkmadan usanmadan hain yetiştirmişler.
Eğer Anadolu feraseti olmasa hedeflerine ulaşmaları da zor olmayacaktı. İşte buna şaşıyorlar.
Şaşkınlıkları bol olsun.

Anadolu bu ülkenin mayasıdır. Köy çocukları geleceğimizdir. Henüz şer odaklarının ellerinin değmediği yerler sigortamızdır. Makam mevki sahibi olmayan bu insanların vatandan başka dertleri yoktur.
Ya görevi çalışıp Türkiye’yi büyütmek, gayesi bireyin mutluğunu sağlamak olan bürokrasi içerisinde azımsanmayacak bir kitle. Buna bütün memuriyeti dahil edin lütfen güvenilirliğini yitirmiştir.
Çok üzgünüm ki FETÖ Türkiye’deki memuriyet yapısını çürüğe çıkarmıştır. Binlerce memurun görevden uzaklaştırılmasına rağmen hala şüphe milletin yüreğinde kor gibi yanmaktadır.
Milletin kurumları millete ne kadar yakındır?
Oradaki memurlar bireyin mutluğu için mi aidiyet duydukları şer güçleri sevindirmek için mi vardır?
Zor dostum zor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan gerçekten çok yalnız. Topyekün seferberlik öncelikle Devletin bürokrasi kadrosu ile verilir. Biliyorum ki canla başla gayret eden bürokrasi vardır ve buna şahitliğim de mevcuttur. Ama ya diğerleri?
Son iki yılda yaşananlar bundan sonrası için milat olmalıdır.
Milletin mayasını oluşturan, satılmamış ve satılamayacak olan yiğit vatan evlatları bürokraside yerlerini almalıdır.
Siyaset ve Liderler vizyon belirler. Bürokrasinin ve milletin önünü açar. Bu vizyonun içini ancak bürokratlar doldurdur.
Yoksa hala…

Diğer yazıları...
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.3505 5.3601
€ EURO 6.0880 6.0990
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
A.Ö.L.
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
DÜNYA
Adalet Bakanlığı
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem