sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Göreve Yeni Başlayan Vali'ye İlk Ziyaret Avrupa'dan.

Özler Birlik Derneği Başkanı Coşkun Babayiğit ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Veysel Filiz’den oluşan heyet Vali Çakır ile çeşitli konularda İstişare ederek Yozgatın sivil yapısını, ihtiyaçlarını ve Özler’deki Yeraltı Şehrinin açılma sürecini değerlendirdiler. Özler Birlik Derneği Başkanı Coşkun Babayiğit ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Veysel Filiz’den oluşan heyet Vali Çakır ile çeşitli konularda İstişare ederek Yozgatın sivil yapısını, ihtiyaçlarını ve Özler’deki Yeraltı Şehrinin açılma sürecini değerlendirdiler. Özler Birlik Derneği Başkanı Coşkun Babayiğit ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Veysel Filiz’den oluşan heyet Vali Çakır ile çeşitli konularda İstişare ederek Yozgatın sivil yapısını, ihtiyaçlarını ve Özler’deki Yeraltı Şehrinin açılma sürecini değerlendirdiler.
Bu haber 2018-11-06 14:52:02 eklenmiş ve 253 kez görüntülenmiştir.

MEDYABERLİN-Özler Birlik Derneği Yönetim Kurulu üyeleri bugün göreve başlayan Yozgat Valisi Sayın Kadir Çakır’ı makamında ziyaret eden ilk sivil heyet oldu ve Valimize muvaffakiyetler diledi. Yozgatımız için hayırlı olsun.

 

Özler Birlik Derneği Başkanı Coşkun Babayiğit ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Avrupa Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Veysel Filiz’den oluşan heyet Vali Çakır ile çeşitli konularda İstişare ederek Yozgatın sivil yapısını, ihtiyaçlarını ve Özler’deki Yeraltı Şehrinin açılma sürecini değerlendirdiler.

 

 

Ankara / Çankaya Kaymakamı iken 27 Ekim 2018 tarihinde yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Yozgat Valisi olarak atanan Vali Kadir Çakır tarafından ilgi ve muhabbetle karşılanan heyet 03-04 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan Özler Birlik ve Beraberlik Festivaline katılma sözü almış olmanın memnuniyetini yaşadı.

 

Avrupa Yozgatlılar Federasyonunun çalışmalarını anlatan Genel Başkan Veysel Filiz’in 25 Mayıs 2019 tarihinde Stuttgart’ta düzenlenecek olan AYF İftar programına davetini memnuniyetle karşılayan Vali Çakır, Avrupa’daki Yozgatlılara selamlarını ileterek, kapımız onlara daima açıktır, kendilerini her zaman beklerim dedi. Başkan Filiz, önümüzdeki yakın dönemde AYF bünyesinde yer alan Avrupa Federasyonlarının İstanbul ve Yozgat’a bir ziyaret gerçekleştireceği bilgisini bu vesileyle paylaşmış oldu.

 

Yozgat Vali Yardımcısı Salih Altun’un da katıldığı görüşmeye Özler Birlik Derneği Başkanı Coşkun Babayiğit, Başkan Yardımcısı Adnan Şahin, İş Adamı Musa Hansu, Özler İrşad Mahallesi Cami Derneği Başkanı Mehmet Şahin ve AYF Genel Başkanı Veysel Filiz katıldı.

 

Basına görüşlerini belirten Vali Kadir Çakır, “Yozgat insanını tanıyorum, kültürünü tanıyorum. Bu benim için büyük bir avantaj. İnşallah burada bulunduğumuz süre içerisinde hayırlı hizmetlere imza atarız, Yozgat’ın daha önceki emeklerini de boşa çıkarmamak lazım. Organize Sanayi Bölgesi var ikincisi de yapılmak üzere. Hızlı tren çalışmaları bitmek üzere. Hava alanı çalışması devam ediyor ve inşallah bunlar en kısa sürede tamamlanır ve biter. Daha sonra da Yozgat’ımızın gerek ulaşımı gerek mal ve hizmet nakliyesi daha iyi olur. Esas olan sonuçta şehir için üretimdir. Gerek sanayi gerek hizmet üretimi olsun üretimi çok üst seviyelere çıkarmak lazım. Yine Yozgat eğitimin marka olduğu bir şehir. Tarihine baktığımızda çok sayıda insan yetiştirmiş, inşallah biz eğitim havuzunu biraz daha geliştireceğiz. Benim tek başına bir şey yapmam imkansız. Buradaki tüm STK’lar, basınımız, iş adamımız, vatandaşlarımız kim olursa olsun Yozgat’ı seven her kim varsa onların birlikteliği ve faaliyetleriyle bir şeyler yapacağız” dedi.

 

 Vali Kadir Çakır Kimdir?

 

Kırşehir’in Mucur İlçesinin Kızıldağ Yeniyapan Köyünde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kırşehir'de tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini puan türünde il birincisi olarak kazandı. Mezun olduktan sonra kaymakam adaylığı sınavını kazanarak, Konya Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine başladı. İngiltere’de 8 ay süreyle dil eğitimi için bulundu. İkizdere, İyidere ilçelerinde kaymakam vekilliği, Sarıveliler, Dodurga, Gürpınar, Türkeli ve Eldivan ilçelerinde kaymakamlık görevlerinde bulundu. İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği, İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığında, Göç İdaresi Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. Yurt içinde ve yurt dışında pek çok mesleki eğitim programına katıldı. 1 Aralık 2016 tarihli kararname ile Çankaya Kaymakamlığına, 27 Ekim 2018 tarihli kararname ile Yozgat Valisi olarak atandı. Vali Çakır evli olup bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

 


ETİKETLER : veysel filiz yozgat
Diğer Türkei haberleri
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.4764 5.4862
€ EURO 6.1672 6.1783
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem