sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Kanada Kaçak Göçmenleri Sınırdışı Edecek

Kanada'nın 10 binden fazla kişiyi sınırdışı edeceği açıklandı. Bu kişiler arasında göçmenlik ve sığınma başvuruları reddedilenler ve güvenlik nedeniyle tehdit olarak görülen kişiler var
Bu haber 2018-11-01 10:36:19 eklenmiş ve 327 kez görüntülenmiştir.

MEDYABERLİN- Kanada Sınır Dairesi yaptığı açıklamada, bir yıl içerisinde 10 bin yasal olmayan göçmenin sınırdışı edilmesinin planlandığını duyurdu.

Sınırdışı edilecek kişilerin sadece göçmenlik ve sığınma başvuruları reddedilen kişiler değil, yetkililer tarafından ulusal güvenlik açısından tehdit olduğu düşünülen kişileri de kapsayacağı belirtildi.

Kanada Devlet Yayın Kurumu’na açıklamalarda bulunan Sınır Dairesi Sözcüsü, “Kanada yıllardır çok sayıda göçmeni ve sığınmacıyı kabul eden bir ülke ancak ülkemize gelen kişilerden de bizim yasalarımıza ve süreçlerimize uymasını bekliyoruz” dedi.

Hali hazırda sınırdışı edilecek kişi sayısının 18 bin olduğu bunlardan 5300’ünün herhangi bir sığınma ya da benzeri başvurusu dahi bulunmayan kişiler olduğu ifade ediliyor.

Ülkede muhalif muhafazakar kesim, Amerika sınırından ülkeye giren kişilerin sayısının kriz boyutunda olduğunu buna karşın hükümetin konuyu ciddiye alan bir planının olmadığını savunuyorlar.

Liberaller de sınır geçişleri konusunun ciddi bir mesele olduğunu söylüyorlar.

Kanada Başbakanı Justin Trudeau Çarşamba günü yaptığı açıklamada, “Göçmenlik sistemimizi nasıl geliştirebileceğimiz ve ne şekilde hızlı hareket edebileceğimiz konusunda arayış içerisindeyiz. İşler durumda bir göçmenlik sistemine sahip olmak öncelikli konumuz ve yaptığımız herşey bunu temin edebilmek için” dedi.

Kanada’ya göçmen ya da sığınmacı statüsü için başvuran kişilerin çoğunluğu Türkiye, Eritre, Haiti, Nikaragua ve Kolombiya’dan gelenlerden oluşuyor.

VOA


ETİKETLER : kanada mülteci
Diğer Amerika haberleri
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.4764 5.4862
€ EURO 6.1672 6.1783
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem