sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Alman Hastabakıcı 100 Hastayı Öldürdüğünü İtiraf Etti

Almanya’da iki hastanede görev yaptığı sürede 100 hastayı öldürmekle suçlanan Alman hastabakıcı mahkemede hakkındaki suçlamaların büyük ölçüde doğru olduğunu itiraf etti
Bu haber 2018-10-31 00:39:42 eklenmiş ve 178 kez görüntülenmiştir.

MEDYABERLİN-Almanya’da iki hastanede görev yaptığı sürede 100 hastayı öldürmekle suçlanan Alman hastabakıcı mahkemede hakkındaki suçlamaların büyük ölçüde doğru olduğunu itiraf etti.

41 yaşındaki Niels Hoegel, zaten hali hazırda cinayetten ömür boyu hapis cezasını çekiyor. Hoegel’in Oldenburg kentinde yapılan duruşması öldürdüğü hastaları için bir dakika saygı duruşuyla başladı.

Alman Dpa haber ajansına göre yargıcın hakkındaki suçlamaların doğru olup olmadığı sorusunda Hoegel “evet” yanıtını verdi.

Hoegel, Oldenburg’da bir hastanede 1999-2002 arasında, yakındaki Delmenhorst’taki bir hastanedeyse 2003-2005 arasında görev yapmıştı. Kurbanların yaşlarıysa 34 ile 96 arasında değişiyor.

Hoegel 2015’te iki cinayet ve iki cinayete teşebbüs suçlamasından hüküm giymişti. O dönemde mahkemeye verdiği ifadesinde Delmenhorst’daki hastanede 90 kadar hastasında kalp krizini kasıtlı olarak tetiklediğini çünkü hastaları hayata döndürme duygusundan keyif aldığını söylemişti. Daha sonra Oldenburg’daki hastanede de hastalarını öldürdüğünü itiraf etmişti.

Yetkililer dava sürecinde cesetleri mezardan çıkartarak yüzlerce ölümü araştırdı.

Hoegel mahkemede güvenli bir çocukluk geçirdiğini, kendileri de hasta bakıcı olan babaannesi ve babasının rol modelleri olduğunu kaydetti.

Almanya’da genellikle ömür boyu hapis cezası alanlar 15 yıl sonra şartlı tahliye için başvurabiliyor. Ancak Hoegel’in başka bir suçlamadan da hüküm giymesi halinde şartlı tahliye hakkı elinden alınabilir.

Davanın Mayıs ayına kadar devam etmesi bekleniyor.

Polis, sağlık çalışanlarının Hoegel konusunda yetkilileri uyarmış olsaydı hastabakıcının eylemlerinin çok daha önce önlenebileceğini belirtiyor.

Yetkililer iki sağlık tesisinin de eski çalışanlar hakkında dava açmaya hazırlandığını belirtti.

VOA

 


ETİKETLER : Almanya hastabakıcı
Diğer Berlin haberleri
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.4764 5.4862
€ EURO 6.1672 6.1783
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
A.Ö.L.
DÜNYA
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem