sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

FETÖMETRE ‘müstakbel darbecileri’ yakalıyor

Fetullahçı Terör Örgütü, “kripto” unsurları ile Türkiye’nin geleceği için de büyük tehlike.
Bu haber 2018-09-29 10:06:47 eklenmiş ve 434 kez görüntülenmiştir.

MEDYABERLİN -Fetullahçı Terör Örgütü, “kripto” unsurları ile Türkiye’nin geleceği için de büyük tehlike. 15 Temmuz girişimine “Atatürkçü” görünüm vermek için “Yurtta Sulh Konseyi” adını kullanmışlardı. Buna uygun dille yazılmış darbe bildirisini TRT’den okuttular. Dikkatinizi çekmiştir son zamanlarda FETÖ’nün TSK’daki “kripto” elemanları ile ilgili yapılan operasyonlarda albay ve altındaki rütbedekiler dikkatinizi çekiyordur. Çünkü FETÖ 15 Temmuz’da bir kısmı ismen deşifre olmuş üst rütbedeki üyelerinin bazılarını kullandı. 15 Temmuz sonrası 151'i general, bin 656'sı subay olmak üzere 5 bin 266 asker tutuklandı. Oysa 40 yılda TSK’yı neredeyse ele geçirmiş olan FETÖ’nün varlığının bu rakamlarla sınırlı olmadığı kolayca tahmin edilebilir.

Nitekim, önce darbeye katılanların itirafları ve ByLock soruşturması ardından itiraflarla gelen “ankesörlü hat” operasyonlarıyla binlerce kripto FETÖ üyesi açığa çıkarıldı. En son basında FETÖMETRE adı verilen kriterlerle Kara, Hava ve Deniz Kuvvetleri’nde 10 binden fazla FETÖ üyesi açığa çıkarıldı. Darbeye karışıp yargılanan ve ihraç edilenlerin sayısı 6 bin dolayında. 18 Eylül itibarıyla üç komutanlıktan ihraç edilenlerin sayısı 15.199’u buldu. Yani darbeye aktif olarak katılmayan binlerde FETÖ’cü açığa çıkarıldı. Son zamanlarda özellikle Deniz Kuvvetleri’nden ihraç edilen ve yurtdışına firar eden FETÖ üyeleri FETÖMETRE ile ilgili bir kampanya başlattılar. FETÖ bunu daha önce ByLock, “ankesörlü hat” soruşturmaları için de yapmıştı. “Kripto” FETÖ unsurları ortaya çıktıkça rahatsızlıkları artıyor. Açıkça yalan kriterler bile uyduruyorlar. Peki neden?

Çünkü TSK içinde hâlâ örgütlü olan FETÖ, 15 Temmuz’da kullanmadığı kripto üyelerini bir başka kimlik altında ya bir kalkışmada ya da başka bir kötülük amacıyla kullanmak isteyebilir. FETÖMETRE bu kriptoları ortaya çıkardıkça örgütün rahatsızlığı da artıyor.

Nedim Şener -Posta


ETİKETLER : Fetö Kripto
Diğer Türkei haberleri
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.3710 5.3807
€ EURO 6.0755 6.0865
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
A.Ö.L.
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
DÜNYA
Adalet Bakanlığı
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem