sex shop
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

"Müslüman işadamlarıyla iş birliğini yaşatmak zorundayız"

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkan Yardımcısı Adnan Bostan, MÜSİAD Berlin şubesinin düzenlediği bir etkinlikte yaptığı konuşmada, MÜSİAD'ın yurt dışında şu an 33 yurt dışı şubesi, 22 temsilciliği ve 100 partner kuruşu bulunduğunu belirtti.
Bu haber 2018-03-24 08:54:25 eklenmiş ve 1315 kez görüntülenmiştir.

MEDYABERLİN  – Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkan Yardımcısı Adnan Bostan, dünyanın her yerindeki Müslüman iş adamlarıyla iş birliği içinde olmak istediklerini söyledi.

Bostan, MÜSİAD Berlin şubesinin düzenlediği bir etkinlikte yaptığı konuşmada, MÜSİAD'ın yurt dışında şu an 33 yurt dışı şubesi, 22 temsilciliği ve 100 partner kuruşu bulunduğunu belirtti.

Ancak bunun kendileri için yeterli olmadığını vurgulayan Bostan, "Biz sadece Türk iş adamı olarak bakmıyoruz. Müslüman iş adamı olarak bakıyoruz. Dünyanın neresinde bir Müslüman iş adamı varsa onunla omuz omuza olabileceğimiz bir birlikteliği, bir iş birliğini yaşatmak zorundayız." değerlendirmesinde bulundu.

İşadamları derneği olarak dünyanın 4 bir yanında faaliyet gösterdiklerini anlatan Bostan, "Biz yüksek ahlaka sahip olan iş adamıyız. Çünkü yüksek ahlak bizim vaz geçemediğimiz en büyük kriterlerden bir tanesi.” ifadesini kullandı.

MÜSİAD ticaret merkezleri projesini başlattıklarını da dile getiren Bostan, “İlk yerimizi Sudan’da açıyoruz. 100 bin metrekare alan üzerinde 45 bin metrekare kapalı alanda ilk ticaret merkezini oluşturuyoruz.” dedi.

Bunun Afrika'ya verdikleri önemi gösterdiğini belirten Bostan, hep beraber güzel işler yaparak ticareti geliştirmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Daha sonra Bostan ve MÜSİAD Berlin şubesi Başkanı Ömer Başkan, yeni üyelere plaket verdi.

MB


ETİKETLER : adnan bostan müsiad
Diğer Berlin haberleri
Android apk indir
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  

Yazarlar

Döviz Kurları

  ALIS SATIS
$ USD 5.3710 5.3807
€ EURO 6.0755 6.0865
Arşiv Arama
- -
Medya.Berlin | Haber, Gündem, Video-Röportaj, Spor
© Copyright 2018 Medya.Berlin. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Spor Haberleri
Futbol Haberleri
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
AKP Haberleri
MHP Haberleri
CHP Haberleri
Genel Siyaset
ÖNEMLİ
A.Ö.L.
Dışişleri Bakanlığı
Berlin Basin Müşavirliği
Berlin Büyükelçiliği
DÜNYA
Adalet Bakanlığı
Almanya Gündem
Berlin Gündem
Avrupa Gündem
Türkiye Gündem